THETA Doradztwo Techniczne

PL

szkolenia 01

 

Szkolenia – inwestycja, która zawsze się zwraca

Szkolenia to nie tylko nabywanie nowych umiejętności przez pracowników, to również jeden z istotniejszych czynników motywujących pracowników, poszerzający ich wiedzę i kwalifikacje, a tym samym zwiększający efektywność wykonywanej pracy. To bezpośrednia inwestycja, która przynosi wymierne korzyści. Dzięki tak pojętej roli szkoleń, każda firma ma możliwość uzyskanie przewagi konkurencyjnej, kompetencyjnej i jakościowej w swojej branży.

Szkolenia – zarówno te zamknięte, realizowane na zamówienie konkretnego przedsiębiorstwa i dopasowane indywidualnie do jego potrzeb, jak i otwarte, w których biorą udział słuchacze z różnych firm mogący wymieniać się doświadczeniami, są wyrazem troski o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i klientów.

 

Szkolenia – motywuj i odnoś sukcesy

Szkolenia organizowane przez THETA Doradztwo Techniczne prowadzone są z myślą o przekazaniu kompleksowej i aktualnej wiedzy dostosowanej do potrzeb rynku. Jest to wynikiem wdrożonego przez nas planowanego i przemyślanego systemu szkoleniowego, pozwalającego efektywnie rozwijać kompetencje uczestników.

Szkolenia oparte są zawsze na najnowszej wiedzy z danej dziedziny i nawet w przypadku cyklicznych zajęć zawsze tematycznie aktualizowane. Także forma szkolenia bywa różna i ściśle dopasowana do realizowanego tematu i zapotrzebowania firmy: m.in. wykład, warsztaty, prelekcja z ćwiczeniami i inne. Patrz: kalendarz szkoleń.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną, stanowiącą zespół specjalistów-praktyków znających zarówno prawne jak i praktyczne aspekty prezentowanych zagadnień. Przede wszystkim są to ludzie z pasją, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami, a także biorą udział w dyskusjach.

Organizując szkolenia stawiamy na aktywność i zaangażowanie uczestników, tak, aby w przyszłości uczestnik potrafił wykorzystać zdobyte umiejętności w rozwiązywaniu konkretnych sytuacji. Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach (do 10 osób), dzięki czemu komunikacja między uczestnikami szkolenia i trenerem odbywała się na wysokim poziomie interpersonalnym.
 

Szkolenia – nasza wiedza, Twój sukces

szkolenia 02Doskonalenie umiejętności oraz podnoszenie wiedzy i kwalifikacji ludzi to zasadnicza strategia rozwoju każdej nowoczesnej firmy. Rozwój pracownika jest podstawową wartością zarówno dla pracodawcy, jak i dla niego samego. Obserwując rynek i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorcom, modyfikujemy formy kształcenia, dostosowując ofertę szkoleniową i programy do aktualnych zapotrzebowań rynku. Udział w szkoleniach organizowanych przez THETA Doradztwo Techniczne daje nie tylko informacje i wiedzę, ale i doświadczenie, które jest źródłem przewagi konkurencyjnej.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG