THETA Doradztwo Techniczne

PL

Formularz rejestracyjny

Dane do Faktury VAT

Dane osoby zgłaszajacej

Dane Uczestników

Dane uczestnika 1

Dodaj kolejnego uczestnika Usuń uczestnika

Koszty uczestnictwa

1
600 netto
600 netto
738

Warunki uczestnictwa

podstawowe informacje (ważne od 01.09.2018 r.)

Pełna tresć warunków uczestnictwa w szkoleniu otwartym znajduje się w załączonym pliku PDF

 

ZGŁOSZENIE NA SZKOLENIE

 1. Szkolenia otwarte organizowane przez THETA Doradztwo Techniczne Tomasz Gendek (dalej Organizator) odbywają się w filii przedsiębiorstwa przy ul. Żeligowskiego 32/34 w Łodzi.
 2. Przed wysłaniem formularza zgłoszenia na szkolenie należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa i potwierdzić w odpowiednim polu akceptację warunków umowy.
 3. Zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego zamieszczonego w formie elektronicznej na stronie internetowej szkolenia.
 4. Wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z zawarciem umowy
  z Organizatorem i jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty.
 5. Zgłoszenia na szkolenie może dokonać wyłącznie osoba upoważniona do reprezentowania przedsiębiorstwa dokonującego zgłoszenia, jak i występowania w jego imieniu w zakresie dotyczącym podnoszenia kwalifikacji osób zatrudnionych.
 6. Zgłoszenia na szkolenie należy dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowanym termin realizacji szkolenia. Po upływie tego terminu zgłoszenie uczestnictwa jest dopuszczalne na podstawie uprzednich telefonicznych uzgodnień z Organizatorem oraz po przesłaniu przez zainteresowaną osobę wypełnionej karty zgłoszenia w formie elektronicznej wraz z kopią potwierdzenia wpłaty

OPŁATA

 1. Opłaty za udział w szkoleniu należy dokonać na 7 dni przed terminem szkolenia na podstawie faktury pro forma.
 2. W przypadku dokonania zgłoszenia na 30 dni przed planowanym terminem szkolenia przysługuje niższa cena, znajdująca się na stronie szkolenia z opisem „cena first minute”
 3. W przypadku zgłoszenia większej liczby osób przysługuje rabat w wysokości 10% dla drugiej i każdej następnej zgłoszonej osoby.
 4. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość uzgodnienia z Organizatorem zmiany terminu
  i zasad opłaty za udział w szkoleniu. Uzgodnienia będą dokonywane w formie pisemnej.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@theta-doradztwo.pl, lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe przetwarzane są w związku z podjętą współpracą w zakresie świadczonych przez THETA usług szkoleniowych, dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się w Warunkach uczestnictwa w szkoleniu.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu dostępne są w pliku PDF do pobraniaPDF icon

Upoważniam firmę THETA Doradztwo Techniczne do wystawienia faktury VAT. *
Wysyłając formularz zgłoszeniowy akceptuję warunki umowy/uczestnictwa w szkoleniu. *
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez THETA Doradztwo Techniczne Tomasz Gendek z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Krótkiej 29 A z biurem zamiejscowym w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 32/34 informacji handlowych na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres poczty elektronicznej. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, a zgodę mogę odwołać w każdym czasie.
Captcha plugin 2+ for Joomla from Outsource Online  
*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

 • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
 • Wydział Chemii UŁ
 • PZPK
 • INTERSEROH
 • PZPFiK
 • Chemia i biznes
 • DEMAG