THETA Doradztwo Techniczne

PL

Kalendarz szkoleń

Dokumentacja produktów kosmetycznych- warsztaty Wróć do kalendarza

Program szkolenia:
  1. Raport Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego. Szczegółowe omówienie części A i B Raportu Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego.
  2. Przegląd wybranych toksykologicznych baz danych – ECHA, CIR, CosIng, SCCS i inne.
  3. Ocena bezpieczeństwa kosmetyku w oparciu o THE SCCS NOTES OF GUIDANCE FOR THE TESTING OF COSMETIC INGREDIENTS AND THEIR SAFETY EVALUATION.
  4. Warsztaty dotyczące oceny bezpieczeństwa kosmetyku (ocena narażenia, ocena ryzyka – wyliczania MoS) – ocena wybranych receptur.
Niniejszy program szkolenia podlega ochronie wynikającej z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Rozpowszechnianie, kopiowanie, adaptowanie, przekształcanie lub modyfikowanie programu szkolenia lub jego fragmentów bez uprzedniej zgody firmy THETA Doradztwo Techniczne Tomasz Gendek jest zabronione.
 
Uczestnicy:
Na szkolenie zapraszamy przedstawicieli firm i osoby fizyczne zajmujące się produkcją i importem kosmetyków. Szkolenie skierowane jest szczególnie do osób zajmujących się oceną bezpieczeństwa kosmetyków jak również kandydatów na Safety Assessorów.
 
Cel:
Celem szkolenia  jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu  opracowywania Raportu Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z podstawowymi bazami danych toksykologicznych, z których można czerpać wiedze niezbędną do oceny bezpieczeństwa produktu. W czasie szkolenia zostaną omówione najczęstsze problemy, z którymi borykają się Safety Assesorzy w czasie opracowywania dokumentacji kosmetyków.
 
Szkolenie poprowadzi:
mgr Marta Kuberska - Maciejewska absolwentka wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obroniła pracę magisterską w Zakładzie Środowiskowych Zagrożeń Zdrowia Instytutu Medycyny Pracy im. prof. dr med. Jerzego Nofera w Łodzi. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Biotechnologii Medycznej. Obecnie członek Grup Roboczych działających przy Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego (Grupa ds. Oceny Bezpieczeństwa, Grupa Legislacyjna). Wykładowca z wieloletnim stażem - prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte oraz wykłady na studiach podyplomowych UŁ „Bezpieczeństwo w użytkowaniu i zarządzaniu substancjami chemicznymi". Autorka licznych publikacji zamieszczanych w czasopismach branżowych "Substancje i Preparaty Niebezpieczne", „Chemia i Biznes", „Świat Przemysłu Kosmetycznego". W firmie THETA starszy specjalista ds. oceny bezpieczeństwa kosmetyków. Specjalista ds. kart charakterystyki i klasyfikacji CLP.
 
Miejsce szkolenia:
Siedziba firmy THETA: Łódź ul. Żeligowskiego 32/34, X piętro
 
Harmonogram szkolenia:
9:45 – 10:00 Rejestracja uczestników
10:00 – 11:30 Wykład
11:30 – 11:45 Przerwa kawowa
11:45 – 13:15 Wykład
13:15 – 13:45 Obiad
13:45 – 15:15 Wykład
15:15 – 15:30 Przerwa kawowa
15:30 - 16:15 Wykład / Pytania na zakończenie
Termin: 26.07.2019
600 netto PLN/os.
Kod Szkolenia: DPK/26072019
Dostępnych miejsc: 6

Rejestracja na to szkolenie została zakończona prosimy o kontakt telefoniczny

Cena first minute

570 PLN netto

dotyczy zgłoszenia dokonanego na 30 dni przed planowanym terminem szkolenia

 

 przy zgłoszeniu większej liczby osób przysługuje 

RABAT 10 %

dla drugiej i każdej następnej zgłoszonej osoby

Dodatkowe informacje Osoby kontaktowe:

organizacja szkoleń otwartych i zamkniętych

Justyna Krajewska

tel: 508 945 360 

j.krajewska@theta-doradztwo.pl

Wróć do kalendarza

Wyślij zapytanie


*) dane obowiązkowe

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Pani/Pana dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne Tomasz Gendek z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, z biurem zamiejscowym w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 32/34, Łódź 90-643.

Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@theta-doradztwo.pl, lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełny tekst Klauzuli informacyjnej


Captcha plugin 2+ for Joomla from Outsource Online
 

Wróć