THETA Doradztwo Techniczne

PL

business 01

 

THETA Consulting Sp. z o.o. działa na polskim rynku już od 2001 roku realizując niełatwą misję sprostania coraz to nowym i szybko zmieniającym się regulacjom prawnym w zakresie obrotu chemikaliami.

Zasadniczym warunkiem bezpieczeństwa w obrocie chemikaliami i produktami chemii użytkowej jest zapewnienie pełnej i rzetelnej wiedzy o możliwych zagrożeniach, jakie niesie ze sobą ich stosowanie. Obecnie wszelkiego rodzaju produkty chemiczne, zarówno substancje, jaki i mieszaniny oraz wyroby, podlegają szeregowi restrykcyjnych międzynarodowych przepisów, unijnych i krajowych, regulujących w najdrobniejszych szczegółach zasady ich wprowadzania, sposobu transportu, rejestracji i certyfikacji, sporządzenia dokumentacji i oznakowania, itp.

Naszym celem jest stworzenie, w ramach świadczonych w Państwa przedsiębiorstwie usług, spójnego systemu bezpieczeństwa opartego na fachowym doradztwie, w oparciu o obowiązujące w Unii Europejskiej przepisy. Systemu, który pozwoli Państwa przedsiębiorstwu na legalne wprowadzenie, transport, sprzedaż i utylizację substancji, mieszanin i wyrobów chemicznych.

Nie jest to zadanie łatwe i aby je spełnić stworzyliśmy prężny zespół ekspertów posiadających odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji, klasyfikacji substancji i mieszanin, rejestracji i certyfikacji produktów – audytorów, porad prawników, wsparcia chemików, inżynierów, safety assessorów, toksykologów oraz innych, odpowiednio dobranych ekspertów.

Jesteśmy zawsze o krok przed zmianami każdego dnia wcielając w życie nasze motto:

 

our knowledge

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ
zespół THETA Consulting Sp. z o.o.

 

>>> OFERTA THETA <<<

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG