THETA Doradztwo Techniczne

PL

nota prawna1§1 Niniejsza strona jest własnością firmy THETA Doradztwo Techniczne Tomasz Gendek z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim.

§2 Strona stanowi serwis informacyjny dla kontrahentów firmy THETA i zawiera informacje o usługach oferowanych przez firmę THETA. Informacje zamieszczone na stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy; nie mogą one być traktowane jako forma doradztwa czy konsultacji.

§3 Firma THETA dokłada starań, aby informacje umieszczone na stronie internetowej były aktualne. Pomimo tego nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje umieszczone na stronie internetowej są kompletne i aktualne.

§4 Żadna z informacji zamieszczonych na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

§5 Niniejsza strona internetowa, jej struktura i układ graficzny stanowią wyłączną własność THETA Doradztwo Techniczne Tomasz Gendek oraz podlegają ochronie na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Jakiekolwiek drukowanie lub kopiowanie informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na stronie internetowej bez uprzedniej pisemnej zgody firmy THETA jest zabronione.

§6 Nazwy handlowe, nazwy produktów lub inne oznaczenia zmieszczone na stronie internetowej stanowią zarejestrowane znaki towarowe zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

§7 Niniejsza strona internetowa może zawierac odnośniki (linki) do stron internetowych osób trzecich. Z odnośników tych użytkownik korzysta na własne ryzyko. Firma THETA nie odpowiada za informacje znajdujące sie na stronach internetowych osób trzecich.

§8 Firma THETA nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania ze strony internetowej.

Zespół THETA Doradztwo Techniczne

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG