THETA Doradztwo Techniczne

PL

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

zarząd | management

dr Tomasz Gendek

Właściciel | CEO, Managing Director

t.gendek@theta-doradztwo.pl

+48 502 348 357

de

sekretariat | secretariat

Anna Kasprzak

Kierownik Biura | Office manager

biuro@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 00

degb

SDS/CLP

Aleksandra Gendek

Starszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Senior Expert in Safety Data Sheets

a.gendek@theta-doradztwo.pl

ru

Anna Michalska-Maciejczyk (URLOP)

Starszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Senior Expert in Safety Data Sheets

gb

Ewelina Strzelecka-Szewc (URLOP)

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

gbit

Agata Tulińska

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

a.tulinska@theta-doradztwo.pl

gbde

Magdalena Skoneczna

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

m.skoneczna@theta-doradztwo.pl

gb

Alicja Włodarska

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

a.wlodarska@theta-doradztwo.pl

gb

Dominika Gajewska

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

d.gajewska@theta-doradztwo.pl

gb

Tetiana Tracz

Młodszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Junior Expert in Safety Data Sheets

t.tracz@theta-doradztwo.pl

uaru

REACH

Anna Królak

Starszy Specjalista ds. REACH i CLP
Senior Expert in REACH & CLP

a.krolak@theta-doradztwo.pl

+48 517 465 299

gb

Kinga Wasilewska

Specjalista ds. REACH i CLP
Expert in REACH & CLP

k.wasilewska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 03; +48 502 755 748

gb

transport

Joanna Puchalska-Gad

Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR / IMDG / IATA

j.gad@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 733 562 170

gbit

Michał Maciejczyk

Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie
Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR / IMDG

m.maciejczyk@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 503 611 292

gb

biocydy | biocidal products

Dorota Kaczorowska

Starszy Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Senior Expert in Registration of biocidal products

d.kaczorowska@theta-doradztwo.pl

+48 508 398 909

gb

Katarzyna Gniadek

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Expert in Registration of biocidal products

k.gniadek@theta-doradztwo.pl

+48 510 633 383

gb

Anna Frączkowska

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Expert in Registration of biocidal products

a.fraczkowska@theta-doradztwo.pl

+48 507 718 703

gb

Monika Cegiełka

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych i kart charakterystyki
Expert in Registration of biocidal products & SDS

m.cegielka@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 783

gb

kosmetyki | cosmetics products

Marta Kuberska-Maciejewska

Starszy Specjalista ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków
Senior Expert in Safety Assessment of Cosmetics

m.maciejewska@theta-doradztwo.pl

degb

Michalina Świerczyńska

Specjalista ds. Niebezpiecznych Produktów Chemicznych i Kosmetyków
Expert in Hazardous Chemicals and Cosmetics

m.swierczynska@theta-doradztwo.pl

gb

Daria Rembisz

Młodszy Specjalista ds. Kosmetyków
Junior Expert in Cosmetics

d.rembisz@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 06

gb

szkolenia | training department

Beata Rusek

Szkolenia zamknięte
Specjalista ds. szkoleń
Expert in Training

b.rusek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 01; +48 508 398 907

Justyna Krajewska

Szkolenia otwarte
Specjalista ds. szkoleń
Expert in Training

j.krajewska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 01; +48 42 253 01 07

gb

tłumaczenia | translation department

Monika Gotowalska

Tłumacz
Translator

m.gotowalska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 08; +48 665 383 576

gbfr

dział handlowo-marketingowy

Tomasz Berecki

Specjalista ds. marketingu
Marketing Specialist

t.berecki@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 07; +48 508 352 432

gb

Piotr Machnicki

Kierownik ds. kluczowych klientów
Key Account Manager

p.machnicki@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 743

gb

księgowość | accounting

Aneta Kosiorek

Księgowa
Accountant

a.kosiorek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 01

de

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Chemia i biznes
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK