THETA Doradztwo Techniczne

PL

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

zarząd | management

dr Tomasz Gendek

Właściciel | CEO, Managing Director

t.gendek@theta-doradztwo.pl

+48 502 348 357

de

Magdalena Skoneczna

Koordynator ds. Rozwoju Strategicznego
Specjalista ds. Kart Charakterystyki

m.skoneczna@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 718

gb

sekretariat | secretariat

Anna Kasprzak

Kierownik Biura | Office manager

biuro@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 00; +48 516 848 227 (w godz. 9.00-16.00)

degb

SDS/CLP

ZAMÓWIENIA - OBSŁUGA KLIENTA:

Kierownik ds. kluczowych klientów
Key Account Manager

Piotr Machnicki

p.machnicki@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 743

Aleksandra Gendek

Starszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Senior Expert in Safety Data Sheets

a.gendek@theta-doradztwo.pl

ru

Alicja Włodarska

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

a.wlodarska@theta-doradztwo.pl

gb

Tetiana Tracz

Młodszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Junior Expert in Safety Data Sheets

t.tracz@theta-doradztwo.pl

uaru

Anna Michalska-Maciejczyk

Starszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Senior Expert in Safety Data Sheets

a.michalska@theta-doradztwo.pl

gb

Ewelina Strzelecka-Szewc (URLOP)

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

gbit

Agata Tulińska (URLOP)

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

gbde

REACH

Anna Królak

Starszy Specjalista ds. REACH i CLP
Senior Expert in REACH & CLP

a.krolak@theta-doradztwo.pl

+48 517 465 299

gb

Kinga Wasilewska

Specjalista ds. REACH i CLP
Expert in REACH & CLP

k.wasilewska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 03; +48 502 755 748

gb

transport

Joanna Puchalska-Gad

Starszy Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie Dangerous Goods’Safety Senior Adviser
ADR / IMDG / IATA

j.gad@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 733 562 170

gbit

Michał Maciejczyk

Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie
Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR / IMDG

m.maciejczyk@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 503 611 292

gb

biocydy | biocidal products

Dorota Kaczorowska

Starszy Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Senior Expert in Registration of biocidal products

d.kaczorowska@theta-doradztwo.pl

+48 508 398 909

gb

Katarzyna Gniadek

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Expert in Registration of biocidal products

k.gniadek@theta-doradztwo.pl

+48 510 633 383

gb

Anna Frączkowska

Starszy Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Senior Expert in Registration of biocidal products

a.fraczkowska@theta-doradztwo.pl

+48 507 718 703

gb

Dominika Gajewska

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych i kart charakterystyki
Expert in Registration of biocidal products & SDS

d.gajewska@theta-doradztwo.pl

+48 511 488 141

gb

kosmetyki | cosmetics products

Marta Kuberska-Maciejewska

Starszy Specjalista ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków
Senior Expert in Safety Assessment of Cosmetics

m.maciejewska@theta-doradztwo.pl

degb

Michalina Świerczyńska

Starszy Specjalista ds. Niebezpiecznych Produktów Chemicznych i Kosmetyków
Senior Expert in Hazardous Chemicals and Cosmetics

m.swierczynska@theta-doradztwo.pl

gb

Daria Rembisz

Specjalista ds. Wdrożeń Systemu GMP
Specjalista ds. Kosmetyków
Expert in GMP & Cosmetics

d.rembisz@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 06

gb

szkolenia | training department

Beata Rusek

Szkolenia zamknięte
Starszy Specjalista ds. szkoleń
Senior Expert in Training

b.rusek@theta-doradztwo.pl

+48 508 398 907

Justyna Krajewska

Szkolenia otwarte
Specjalista ds. szkoleń
Expert in Training

j.krajewska@theta-doradztwo.pl

+48 508 945 360; +48 42 253 01 01

gb

tłumaczenia | translation department

Monika Gotowalska

Tłumacz
Translator

m.gotowalska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 08; +48 665 383 576

gbfr

dział handlowo-marketingowy

Tomasz Berecki

Specjalista ds. marketingu
Marketing Specialist

t.berecki@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 07; +48 508 352 432

gb

Piotr Machnicki

Kierownik ds. kluczowych klientów
Key Account Manager

p.machnicki@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 743

gb

księgowość | accounting

Aneta Kosiorek

Główna Księgowa
Chief Accountant

a.kosiorek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 01

de

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes