THETA Doradztwo Techniczne

PL

szkolenie zmiany legislacyjne dot surowcow 1 1024x536

 

Serdecznie zapraszamy na szkolenie Zmiany legislacyjne dotyczące surowców zapachowych w branży kosmetycznej.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z informacjami dotyczącymi składników zapachowych stosowanych w produktach kosmetycznych. Szkolenie adresowane jest do osób chcących pogłębić swoją wiedzę o surowcach zapachowych, do pracowników firm kosmetycznych, firm produkujących kompozycje zapachowe i olejki eteryczne oraz do osób zajmujących się oceną bezpieczeństwa produktów kosmetycznych. Zapraszamy również osoby zajmujące się recepturowaniem produktów kosmetycznych, technologów.

 

Uczestnicy zostaną zapoznani ze zmianami legislacyjnymi dotyczącymi tej grupy surowców – problemy branży: substancje CMR, alergeny zapachowe. Przedstawione zostaną również wymagania dotyczące dokumentacji w łańcuchu dostaw, dokumentacji niezbędnej do oceny bezpieczeństwa dla Safety Assessora. Duży nacisk zostanie położony na bezpieczeństwo kompozycji zapachowych (z uwzględnieniem nowej już 50 poprawki standardu IFRA) oraz zostaną wskazane rozbieżności między IFRA a wymaganiami rozporządzenia kosmetycznego 1223/2009/WE wraz z późn. zm.

 

Sprawdź szkolenie>>>

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG