THETA Doradztwo Techniczne

PL

szkolenie wproawadzanie kosmetykow 1200 628px FB

 

Zapraszamy na szkolenie Wprowadzanie produktów kosmetycznych do obrotu – przewodnik przedsiębiorcy, na którym omówione zostaną najważniejsze zagadnienia przeznaczone dla każdego, kto zajmuje się wprowadzaniem do obrotu (w tym importem) oraz dystrybucją produktów kosmetycznych, a także kontrolowaniem zgodności z obowiązującą legislacją. Wzbogacą, uaktualnią oraz usystematyzują Państwo swoją wiedzę w zakresie wprowadzania do obrotu produktów kosmetycznych.

Proces wprowadzania do obrotu produktu kosmetycznego obejmuje omawiane podczas szkolenia etapy m.in.

- weryfikację dokumentacji (jakich dokumentów wymagać od dostawców surowców),

- ocenę składu produktu pod kątem zgodności z obowiązującą legislacją,

- dobór badań w zależności od składu, specyfiki oraz rodzaju opakowania w którym produkt będzie udostępniany na rynku,

- sporządzenie Raportu Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego (jakie informacje zawiera, jaką funkcję pełni, kto może go sporządzić, kto ma do niego wgląd, do czego jest potrzebny),

- oznakowanie produktu (obejmujące elementy obligatoryjne oraz dobrowolne),

- ocenę treści marketingowych,

- zgłoszenie kosmetyku na portalu CPNP.


Na szkoleniu zostaną omówione także tzw. borderline products, czyli „produkty z pogranicza” stanowiące największy problem w jednoznacznym przyporządkowaniu ich do jednej kategorii produktowej tak, aby produkt podlegał pod odpowiednie przepisy prawne.

 

Sprawdź szkolenie>>>

 

 

baner e akademia2

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG