THETA Doradztwo Techniczne

PL

Świat XXI wieku jest pełen nowoczesnych technologii oraz nowinek ułatwiających życie. Kto z nas nie używa telefonu komórkowego, laptopa czy aparatu fotograficznego lub nie pracował z elektronarzędziami? Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że baterie litowe, którymi są zasilane tego typu urządzenia, zalicza się do towarów stwarzających zagrożenie w transporcie. Zanim więc trafią one do sklepów, muszą zostać w bezpieczny sposób przetransportowane od producenta czy dystrybutora. W transporcie jako materiały niebezpieczne klasyfikowane są baterie litowe metaliczne oraz baterie litowo-jonowe.

W zależności od tego, czy chcielibyśmy wysłać same baterie, włożone do urządzenia czy spakowane z urządzeniem, musimy wybrać inny sposób przygotowania przesyłki. Decydująca jest także zawartość litu lub zdolność magazynowania energii.

Po więcej informacji zapraszamy na szkolenie: Przesyłki z bateriami litowymi - warsztaty z przygotowania do transportu drogowego, morskiego i lotniczego

 

 

baner e akademia2

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG