THETA Doradztwo Techniczne

PL

reklama szk kompozycje zapachowe 1200 628px

 

Serdecznie zapraszamy na szkolenie Kompozycje zapachowe bez tajemnic – produkty konsumenckie.

Celem szkolenia jest przedstawienie wiedzy dotyczącej składników zapachowych stosowanych zarówno w produktach kosmetycznych, ale także w produktach chemii gospodarczej. Szkolenie adresowane jest do osób chcących pogłębić swoją wiedzę o surowcach zapachowych, do pracowników firm kosmetycznych, firm produkujących kompozycje zapachowe i olejki eteryczne oraz do osób zajmujących się oceną bezpieczeństwa produktów kosmetycznych.

Zapraszamy również osoby zajmujące się sporządzaniem dokumentacji produktów chemicznych w tym kart charakterystyki i osoby zajmujące się przygotowywaniem etykiet produktów kosmetycznych i chemicznych oraz wprowadzaniem do obrotu odświeżaczy zapachowych, olejków eterycznych. Słuchacze zostaną zapoznani ze zmianami legislacyjnymi dotyczącymi tej grupy surowców – problemy branży: substancje CMR, „nowe alergeny zapachowe”.

Przedstawione zostaną również wymagania dotyczące dokumentacji w łańcuchu dostaw, dokumentacji niezbędnej do oceny bezpieczeństwa dla Safety Assessora i nowych aspektów prawnych w zakresie kart charakterystyk. Duży nacisk zostanie położony na bezpieczeństwo kompozycji zapachowych (z uwzględnieniem nowej już 50 poprawki standardu IFRA) oraz zostaną wskazane rozbieżności między IFRA a wymaganiami rozporządzenia kosmetycznego 1223/2009/WE wraz z późn. zm.

 

Sprawdź szkolenie>>>

 

baner e akademia2

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG