THETA Doradztwo Techniczne

PL

Klasyfikacja i oznakowanie zgodnie z rozporzadzeniem CLP THETA FB 1200 628px

 

Szanowni Państwo,

zadaniem Europejskiej Agencji Chemikaliów jest m.in. przyjmowanie wniosków o wprowadzenie zharmonizowanej klasyfikacji i oznakowania niektórych substancji oraz o zaktualizowanie lub usunięcie zharmonizowanej klasyfikacji i oznakowania substancji.

Wnioski opiniowane są przez Komitet ds. Oceny Ryzyka Europejskiej Agencji Chemikaliów (RAC). Na ich podstawie, jak również w oparciu o uwagi otrzymane od zainteresowanych stron wprowadzane są kolejne poprawki do rozporządzenia CLP zwane w skrócie ATP.

W 2020 roku zaczęła obowiązywać już 13 poprawka, w tym roku musimy dostosować się do zmian wprowadzonych 14ATP, natomiast w przyszłym będziemy stosowali 15ATP. O tym do kiedy trzeba dostosować produkty do wymagań poszczególnych przepisów opowiemy na szkoleniu z rozporządzenia CLP Klasyfikacja i oznakowanie zgodnie z rozporządzeniem CLP – szkolenie ogólne natomiast w trakcie warsztatów Warsztaty z klasyfikacji i oznakowania zgodnie z rozporządzeniem CLP przedstawimy na przykładach jakie zmiany czekają przedsiębiorców w zakresie klasyfikacji i oznakowania produktów, które wprowadzają do obrotu.

 

Poznaj szczegóły - SZKOLENIE ONLINE>>>

WARSZTATY ONLINE>>>

 

baner e akademia2

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG