THETA Doradztwo Techniczne

PL

Zawiadomienie o powstaniu nowej spółki


Szanowni Państwo,

Uprzejmie zawiadamiamy, iż wskutek przekształceń w firmie THETA Doradztwo Techniczne Tomasz Gendek powstała nowa spółka THETA Consulting Sp. z o. o., która z dniem 1 stycznia 2021 r. przejęła w całości dotychczasowe prawa i obowiązki, a także zobowiązania firmy THETA Doradztwo Techniczne Tomasz Gendek.

Zmiana osobowości prawnej nie ma wpływu na kontynuację prowadzonej działalności ani ważność zawartych wcześniej porozumień, zleceń lub umów, które są realizowane przez nowy podmiot.


Najważniejsze zmiany:

Dane spółki: THETA Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Dane rejestrowe: KRS 0000872353

NIP 7272846660

REGON 387650318

Adres: ul. gen. Lucjana Żeligowskiego 32/34, 90-643 Łódź

Adresy e-mail: …@thetaconsulting.pl (dane przez znakiem @ nie uległy zmianie)

Numery telefonów: nie uległy zmianie

 

Wszystkie zamówienia i faktury od 1.01.20201 będą wystawiane przez THETA Consulting. Nowe numery kont bankowych znajdą się na wystawianych fakturach.

 

 

 

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG