THETA Doradztwo Techniczne

PL

mydla LinkedIN THETA

 

W obliczu panującej pandemii, która wywarła duży wpływ na branżę chemiczną zapraszamy Państwa na szkolenie Produkty kosmetyczne do mycia rąk – wymogi prawne. Antybakteryjność a produkt dezynfekujący – kosmetyk a produkt biobójczy mające na celu przedstawienie aspektów prawnych dotyczących wprowadzenia produktów do mycia rąk, produktów ,,antybakteryjnych”.

Szkolenie skierowane jest w szczególności do firm kosmetycznych dostosowujących swoją produkcję do potrzeb rynkowych w tych trudnych czasach.

Jeżeli są Państwo producentem, importerem lub dystrybutorem produktów kosmetycznych to na pewno zastanawiali się Państwo jakie są wymagania prawne związane z wprowadzaniem takich produktów na rynek.

Bez wątpienia dużą trudność sprawa firmom rozgraniczenie pomiędzy produktem kosmetycznym, a produktem biobójczym.

Na szkoleniu zostaną przybliżone praktyczne wskazówki dotyczące poprawności deklaracji marketingowych i wyboru właściwej drogi legislacyjnej umożliwiającej sprzedaż produktu. W pigułce zostaną omówione procedury wprowadzenia do obrotu produktów kosmetycznych, przedstawione zostaną proste zabiegi marketingowe które mogą przyczynić się do wzrostu konkurencyjności na rynku, bez kosztownych działań, ze szczególnym naciskiem na aspekty środowiskowe. W trakcie naszego szkolenia przekażemy Państwu niezbędną wiedzę dotycząca obowiązków przedsiębiorstwa wynikających z wielu przepisów prawnych – ściśle przepisów kosmetycznych (unijnego rozporządzenia, polskiej ustawy o produktach kosmetycznych), ale także znaczących dla branży przepisów okołosektorowych w tym m.in. dotyczących towarów paczkowanych, produktów w opakowaniach aerozolowych oraz zmian legislacyjnych dotyczących produktów z tworzyw sztucznych np. w kontekście chusteczek do mycia rąk.

Sprawdź szkolenie>>>

 

 

baner e akademia2

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG