THETA Doradztwo Techniczne

PL

KW 3 2020 visual min2

 

Drodzy Czytelnicy!

Pandemia niestety nas nie opuszcza, ale życie toczy się dalej – zawodowe i prywatne, a świat idzie naprzód. Wszechobecne zagrożenie spowodowało ogromne zapotrzebowanie na środki dezynfekcyjne. Lawinowo wzrosła sprzedaż produktów, a te należało wcześniej zarejestrować, co okazało się trudne, choć z pomocą przyszły regulacje Urzędu Rejestracji. O perypetiach z tym związanych pisze w artykule „Wpływ pandemii na rozwój sektora produktów dezynfekcyjnych” Dorota Kaczorowska. Temat przewodni dezynfekcji uzupełnia dr Izabela Betlej artykułem opisującym dezynfekujące własności najważniejszej substancji czynnej zalecanej przez WHO do walki z COVID-19 na polu prewencji – etanolem („Etanol jako dezynfektant”). Ponadto o konsekwencjach gospodarczych pandemii i przerwaniu globalnego obiegu logistycznego pisze Piotr Durawa w artykule „O papierze toaletowym i światowej gospodarce po pandemii”.

 

Czasem brak newsów to już dobry news – szczególnie jeśli chodzi o globalną katastrofę, która, gdyby się wydarzyła (i to całkiem niedawno) obecnie prawdopodobnie nikt nie miałby okazji ani przeczytać tego kwartalnika, ani żadnego innego. „O krok od zagłady, czyli historia z happy endem” – zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej>>>

 

  

KW PiW small

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG