THETA Doradztwo Techniczne

PL

Od marca 2020r. Urząd Rejestracji Produktów Biobójczych umożliwił uzyskiwanie pozwoleń tymczasowych dla produktów przeznaczonych do dezynfekcji i posiadających właściwości wirusobójcze. Takie pozwolenia zachowują ważność przez 180 dni od daty wydania, a obecnie wydano ich już ok. 2 tys. Ze względu na sytuację epidemiologiczną i duże zapotrzebowanie na dezynfekcję wielu producentów decyduje się na uzyskanie pozwoleń w procedurze narodowej i pozostawienie swoich produktów w obrocie na dłużej. Biorąc pod uwagę długi czas trwania rejestracji narodowej (ok. kilku miesięcy) należy oczekiwać, że pozwolenia te zostaną wydane po 1 stycznia 2021r., uzyskają również nowe numery. Wśród producentów pojawiają się więc uzasadnione pytania czy wydane w 2021r. pozwolenie narodowe uzyskane dla zarejestrowanego wcześniej w procedurze tymczasowej produktu będzie oznaczało konieczność wygenerowania dla niego kodu UFI?

 

Więcej informacji znajdą Państwo na naszym BLOGu>>>

 

biocydy baner WWW THETA

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeligowskiego 32/34, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG