THETA Doradztwo Techniczne

PL

magazynowanie baner szkolenia com

 

Magazynowanie materiałów niebezpiecznych nigdy nie było proste i tak naprawdę nigdy nie będzie. Kontakt z chemią z natury stwarza zagrożenie dla osób z nią pracujących oraz dla środowiska. Obecnie produkty chemiczne w swojej działalności wykorzystują już nie tylko duże zakłady, ale także średnie i małe przedsiębiorstwa. Aby przybliżyć Państwu obowiązki jakie na przedsiębiorców nakładają aktualnie obowiązujące przepisy serdecznie zapraszamy na unikatowe szkolenie:

Magazynowanie materiałów niebezpiecznych – jak to zrobić prawidłowo?

 

Podczas szkolenia otrzymacie Państwo kompleksową wiedzę na temat tego jak powinno wyglądać składowanie materiałów niebezpiecznych, jak prawidłowo dobrać ochrony osobiste i w jaki sposób zabezpieczyć miejsce pracy oraz pracownika przed kontaktem z chemią. Szkolenie ma charakter praktyczny poparty realnymi przykładami konkretnych rozwiązań. Przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące reagowania na zagrożenia, jakie wynikają z magazynowania substancji niebezpiecznych.

Termin: 8.10.2019 r.

Miejsce szkolenia: Łódź, ul. Żeligowskiego 32/34

>>>Program<<<

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG