THETA Doradztwo Techniczne

PL

 CBP 2019 LOGO RGB LANG PL

 

W ramach tegorocznej edycji Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland (Warszawa, 25 – 26 września 2019) zorganizowana zostanie wystawa produktów i usług dla przemysłu kosmetycznego, realizowanych zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju pod hasłem The green way of cosmetics.

Celem wystawy jest zaprezentowanie w podświetlanych gablotach przykładów konkretnych produktów obecnych na rynku i gotowych do zastosowania przez producentów kosmetyków. Firmy, które posiadają w swojej ofercie produkty/usługi zgodne z zasadą zrównoważonego rozwoju (sustainable product) i są zainteresowane zaprezentowaniem ich w ramach wystawy, prosimy o uzupełnienie formularza do 23 sierpnia i odesłania go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Formularz do pobrania>>>

Więcej informacji o targach znajdą Państwo na www.cosmetic-business.pl 

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG