THETA Doradztwo Techniczne

PL

umowa ADR 2019 2021

Szanowni Państwo,

przypominamy, iż od 1 stycznia 2019 r. funkcjonuje Umowa europejska ADR w wydaniu 2019-2021. Dla przedsiębiorców będących uczestnikami przewozu oznacza to konieczność sprawdzenia, czy zmienione przepisy dotyczą również prowadzonej przez nich działalności oraz w jakim zakresie. Szkolenie Umowa ADR 2019 – na jakie zmiany należy się przygotować ma na celu przybliżenie wprowadzonych zmian, które powinny być wdrożone w przedsiębiorstwach podczas półrocznego okresu przejściowego (do 30 czerwca 2019 r.). Poruszone zostaną również kwestie związane z nowościami w Ustawie o przewozie towarów niebezpiecznych oraz zmieniony Taryfikator kar.

Jeśli nie wiecie Państwo, czy dotyczą Państwa wymagania związane z transportem towarów niebezpiecznych lub nie jesteście pewni, czy powinniście wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie zasady wynikające z ADR, to szkolenie ADR dla początkujących jest właśnie dla Państwa. Pomożemy w zidentyfikowaniu roli oraz potrzeb przedsiębiorstwa związanych z przewozem towarów niebezpiecznych. Przekażemy Państwu podstawową wiedzę, niezbędną do wprowadzenia ADR. Wskażemy możliwości obniżenia kosztów drogiego transportu poprzez stosowanie wyłączeń. Omówione zostaną również podstawowe obowiązki związane z wykonywanymi czynnościami przewozowymi, wszelką sprawozdawczością i wystawianą dokumentacją. Ponadto klasy towarów niebezpiecznych, sposób dobierania odpowiednich opakowań, ich oznakowania, a także oznakowanie kontenera i jednostki transportowej.

Zespół THETA

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG