THETA Doradztwo Techniczne

PL

szkolenia 01

Szanowni Państwo,

przypominamy, że trwa nowe rozdanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Kwota, jaka została przyznana na rok 2019 jest ponad dwukrotnie większa od ubiegłorocznej. Dlatego watro już teraz opracować plan rozwoju dla pracowników, określić własne potrzeby w zakresie podnoszenia kwalifikacji oraz wybrać odpowiednie szkolenia dla Państwa przedsiębiorstw.

O dofinansowanie z KFS może wystąpić każdy pracodawca, w rozumieniu przepisów ustawy, czyli podmiot zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę, który zamierza inwestować w podnoszenie swoich własnych kompetencji lub kompetencji osób pracujących w firmie.

Pracodawcy zainteresowani ubieganiem się o środki na dofinansowanie szkoleń z KFS powinni skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy, stosownym ze względu na siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności by uzyskać odpowiedni formularz. Wnioski należy składać zgodnie z terminami naboru określonymi przez PUP.

Uwaga! Pracodawcą nie jest podmiot prowadzący działalność gospodarczą i niezatrudniający pracowników w ramach umowy o pracę, współpracujący wyłącznie ze współmałżonkiem, zatrudniający na podstawie umowy o dzieło. THETA Doradztwo Techniczne, tak samo jak w latach ubiegłych, również w roku 2019 oferuje wsparcie w ubieganiu się o fundusze z KFS, które mogą przeznaczyć Państwo na zrealizowanie szkoleń z naszej bogatej oferty.

Więcej szczegółów dotyczących Krajowego Funduszu Szkoleniowego, wysokości środków oraz zasadach ich podziału znajdą Państwo na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz na stronach Powiatowych Urzędów Pracy.

W sprawie szkoleń realizowanych przez THETA Doradztwo Techniczne finansowanych w ramach funduszy z KSF prosimy o kontakt z Panią Beatą Rusek:

+48 508 398 907
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KALENDARZ SZKOLEŃ>>>

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes
  • DEMAG