THETA Doradztwo Techniczne

PL

www warsaw gray

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością informujemy, że od września 2018 roku eksperci firmy THETA Doradztwo Techniczne prowadzą szkolenia otwarte również w Warszawie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów sukcesywnie rozwijamy portfolio z ofertą wykładów i warsztatów odbywających się poza główną siedzibą firmy. Już teraz serdecznie zapraszamy na szkolenia z zakresu produktów biobójczych oraz związanych z nimi kwestiami legislacyjnymi, ich głównym celem jest zapoznanie Państwa z podstawami przepisów dotyczących obrotu produktami biobójczymi.

Poznają Państwo zasady rejestracji oraz wyboru odpowiedniej ścieżki rejestracyjnej, wykładowca szczegółowo omówi wymagania oraz metody przygotowania kompletniej dokumentacji. Poznają Państwo zasady utrzymania produktów w obrocie już po otrzymaniu pozwolenia. Zajęcia poprowadzi magister Anna Frączkowska, wieloletni specjalista do spraw rejestracji produktów biobójczych, doświadczony i znany prelegent na konferencjach oraz szkoleniach dotyczących tematyki związanej z produktami biobójczymi.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy producentów, importerów oraz dystrybutorów produktów biobójczych, którzy planują wprowadzenie do obrotu na terenie Polski produktów biobójczych, ale także przedsiębiorców, którzy posiadają już produkty na rynku i chcą zapewnić zgodność swoich pozwoleń z sukcesywnie zmieniającymi się przepisami.

Wszelkie niezbędne informacje oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce SZKOLENIA. Jeśli jednak będą Państwo mieli dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez ogólny formularz kontaktowy. Na szkolenia w Warszawie zapraszamy do sali szkoleniowej Stacja Wiedzy przy ulicy Kolejowej 47.

W cenie otrzymają Państwo materiały dydaktyczne oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Zagwarantowane są także przerwy kawowe (napoje i drobny poczęstunek) oraz obiad. Po szkoleniu wykładowca przewidział również czas na dyskusję oraz odpowiedzi na Państwa pytania.

Zespół THETA

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Administratorem, czyli podmiotem, który decyduje jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Krótkiej 29 A, Dane osobowe pozuskane za pomocą formularza kontaktu, przetwarzane są w celu  udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz w celu marketingu usług własnych. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się  w na naszej stronie w zakładce o nazwie: RODO 

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Polskie Stowarzyszenie P_Kosm_i_Det
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH
  • PZPFiK
  • Chemia i biznes