PL

Zadaj pytanie

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Dane Kontaktowe

THETA
Doradztwo Techniczne
ul. Żeligowskiego 32/34
90-643 Łódź, Poland

email: biuro@theta-doradztwo.pl


Sekretariat / Secretariat

Fax: +48 42 253 01 00


Dział SDS - CLP / SDS - CLP Department:

Aleksandra Gendek
+48 42 253 01 02
+48 504 256 277
a.gendek@theta-doradztwo.pl

Anna Michalska-Maciejczyk
+48 42 253 01 02
+48 512 115 111
a.michalska@theta-doradztwo.pl

Ewelina Strzelecka-Szewc
+48 42 253 01 09
+48 799 068 560
e.strzelecka@theta-doradztwo.pl

Agata Turek
+48 42 253 01 08
+48 502 335 713
a.turek@theta-doradztwo.pl

Magdalena Skoneczna
+48 502 336 718
m.skoneczna@theta-doradztwo.pl

Alicja Włodarska
+48 42 253 01 09
a.wlodarska@theta-doradztwo.pl


Dział REACH / REACH Department:

Anna Królak
+48 517 465 299
a.krolak@theta-doradztwo.pl

Kinga Wasilewska
+48 42 253 01 03
+48 502 755 748
k.wasilewska@theta-doradztwo.pl

Dział Doradztwa Transportowego / Transport Advisory Department:

Joanna Puchalska-Gad
+48 42  253 01 04
+48 733 562 170
j.gad@theta-doradztwo.pl

Michał Maciejczyk
+48 42 253 01 04   
+48 503 611 292
m.maciejczyk@theta-doradztwo.pl


Produkty biobójcze / Biocidal Department:

Dorota Kaczorowska
+48 508 398 909
d.kaczorowska@theta-doradztwo.pl

Anna Frączkowska
+48 507 718 703
a.fraczkowska@theta-doradztwo.pl

Monika Cegiełka
+48 502 336 783
m.cegielka@theta-doradztwo.pl


Dział Kosmetyków / Cosmetics Department:

Marta Kuberska-Maciejewska
+48 517 465 229
m.maciejewska@theta-doradztwo.pl

Michalina Świerczyńska
+48 42 253 01 06
+48 507 030 292
m.swierczynska@theta-doradztwo.pl


Dział Szkoleń / Training Department:

Beata Rusek
+48 42 253 01 01
+48 508 398 907
b.rusek@theta-doradztwo.pl


Dział Tłumaczeń / Translation Department:

Monika Gotowalska
+48 42 253 01 08
+48 665 383 576
m.gotowalska@theta-doradztwo.pl


Dział Handlowo-marketingowy / Sales & Marketing Department:

Tomasz Berecki
+48 42 253 01 07
+48 508 352 432
t.berecki@theta-doradztwo.pl

Piotr Machnicki
+48 502 336 743
p.machnicki@theta-doradztwo.pl