PL

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

zarząd | management

dr Tomasz Gendek

Właściciel | CEO, Managing Director

t.gendek@theta-doradztwo.pl

+48 502 348 357

de

Michał Jackowski

Dyrektor zarządzający | COO

m.jackowski@theta-doradztwo.pl

+48 505 715 917

gb

sekretariat | secretariat

Anna Kasprzak

Kierownik Biura | Office manager

biuro@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 00

degb

SDS/CLP

Aleksandra Gendek

Starszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Senior Expert in Safety Data Sheets

a.gendek@theta-doradztwo.pl

ru

Anna Michalska-Maciejczyk

Starszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Senior Expert in Safety Data Sheets

a.michalska@theta-doradztwo.pl

gb

Ewelina Strzelecka-Szewc

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

e.strzelecka@theta-doradztwo.pl

gbit

Agata Turek

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

a.turek@theta-doradztwo.pl

gbde

Magdalena Skoneczna

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

m.skoneczna@theta-doradztwo.pl

gb

Alicja Włodarska

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

a.wlodarska@theta-doradztwo.pl

gb

Dominika Gajewska

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

d.gajewska@theta-doradztwo.pl

gb

REACH

Anna Królak

Starszy Specjalista ds. REACH i CLP
Senior Expert in REACH & CLP

a.krolak@theta-doradztwo.pl

+48 517 465 299

gb

Kinga Wasilewska

Specjalista ds. REACH i CLP
Expert in REACH & CLP

k.wasilewska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 03; +48 502 755 748

gb

transport

Joanna Puchalska-Gad

Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR / IMDG / IATA

j.gad@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 733 562 170

gbit

Michał Maciejczyk

Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie
Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR / IMDG

m.maciejczyk@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 503 611 292

gb

biocydy | biocidal products

Dorota Kaczorowska

Starszy Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Senior Expert in Registration of biocidal products

d.kaczorowska@theta-doradztwo.pl

+48 508 398 909

gb

Katarzyna Gniadek

URLOP MACIERZYŃSKI / MATERNITY LEAVE
Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Expert in Registration of biocidal products

k.gniadek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 05; +48 510 633 383

gb

Anna Frączkowska

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Expert in Registration of biocidal products

a.fraczkowska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 05; +48 507 718 703

gb

Monika Cegiełka

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych i kart charakterystyki
Expert in Registration of biocidal products & SDS

m.cegielka@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 783

gb

kosmetyki | cosmetics products

Marta Kuberska-Maciejewska

Starszy Specjalista ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków
Senior Expert in Safety Assessment of Cosmetics

m.maciejewska@theta-doradztwo.pl

+48 517 465 229

degb

Michalina Świerczyńska

Specjalista ds. Niebezpiecznych Produktów Chemicznych i Kosmetyków
Expert in Hazardous Chemicals and Cosmetics

m.swierczynska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 06; +48 507 030 292

gb

szkolenia | training department

Beata Rusek

Specjalista ds. szkoleń
Expert in Training

b.rusek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 01; +48 508 398 907

tłumaczenia | translation department

Monika Gotowalska

Tłumacz
Translator

m.gotowalska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 08; +48 665 383 576

gbfr

dział handlowo-marketingowy

Tomasz Berecki

Specjalista ds. marketingu
Marketing Specialist

t.berecki@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 07; +48 508 352 432

gb

Piotr Machnicki

Kierownik ds. kluczowych klientów
Key Account Manager

p.machnicki@theta-doradztwo.pl

+48 502 336 743

księgowość | accounting

Aneta Kosiorek

Księgowa
Accountant

a.kosiorek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 01

de

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Chemia i biznes
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH