PL

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

zarząd | management

dr Tomasz Gendek

Właściciel | CEO, Managing Director

t.gendek@theta-doradztwo.pl

+48 502 348 357

de

Aleksandra Gendek

Dyrektor Operacyjny | COO, President
Starszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Senior Expert in Safety Data Sheets

a.gendek@theta-doradztwo.pl

+48 504 256 277; +48 42 253 01 02

ru

sekretariat | secretariat

Anna Kasprzak

Kierownik Biura | Office manager

biuro@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 00

degb

SDS/CLP

Anna Michalska-Maciejczyk

Starszy Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Senior Expert in Safety Data Sheets

a.michalska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 02; +48 512 115 111

gb

Ewelina Strzelecka-Szewc

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

e.strzelecka@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 09; +48 799 068 560

gbit

Agata Turek

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets

a.turek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 08

gbde

REACH

Anna Królak

Starszy Specjalista ds. REACH i CLP
Senior Expert in REACH & CLP

a.krolak@theta-doradztwo.pl

+48 517 465 299

gb

Jolanta Białczak

Starszy Specjalista ds. REACH i CLP
Senior Expert in REACH & CLP

j.bialczak@theta-doradztwo.pl

+48 665 383 576

gb

Kinga Wasilewska

Specjalista ds. REACH i CLP
Expert in REACH & CLP

k.wasilewska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 03; +48 502 755 748

gb

transport

Joanna Puchalska-Gad

URLOP MACIERZYŃSKI / MATERNITY LEAVE
Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR / IMDG / IATA

j.gad@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 733 562 170

gbit

Michał Maciejczyk

Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie
Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR / IMDG

m.maciejczyk@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 04; +48 503 611 292

gb

Paweł Jędrzejczyk

Specjalista ds. Kart Charakterystyki
Expert in Safety Data Sheets
Specjalista ds. bezpieczeństwa w transporcie
Dangerous Goods’Safety Adviser
ADR

p.jedrzejczyk@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 09; +48 508 352 432

gb

biocydy | biocidal products

Dorota Kaczorowska

URLOP MACIERZYŃSKI / MATERNITY LEAVE
Starszy Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Senior Expert in Registration of biocidal products

d.kaczorowska@theta-doradztwo.pl

+48 508 398 909

gb

Katarzyna Gniadek

URLOP MACIERZYŃSKI / MATERNITY LEAVE
Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Expert in Registration of biocidal products

k.gniadek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 05; +48 510 633 383

gb

Anna Frączkowska

Specjalista ds. rejestracji produktów biobójczych
Expert in Registration of biocidal products

a.fraczkowska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 05; +48 507 718 703

gb

kosmetyki | cosmetics products

Marta Kuberska-Maciejewska

Starszy Specjalista ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków
Senior Expert in Safety Assessment of Cosmetics

m.maciejewska@theta-doradztwo.pl

+48 517 465 229

degb

Michalina Świerczyńska

Specjalista ds. Niebezpiecznych Produktów Chemicznych i Kosmetyków
Expert in Hazardous Chemicals and Cosmetics

m.swierczynska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 06; +48 507 030 292

gb

szkolenia | training department

Beata Rusek

Specjalista ds. szkoleń
Expert in Training

b.rusek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 01; +48 508 398 907

tłumaczenia | translation department

Monika Gotowalska

Tłumacz
Translator

m.gotowalska@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 08

gbfr

marketing

Tomasz Berecki

Specjalista ds. marketingu
Marketing Specialist

t.berecki@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 07

gb

księgowość | accounting

Aneta Kosiorek

Księgowa
Accountant

a.kosiorek@theta-doradztwo.pl

+48 42 253 01 01

de

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera "Aktualności Prawne w Przemyśle Chemicznym". Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Partnerzy:

  • Chemia i biznes
  • Wydział Chemii UŁ
  • PZPK
  • INTERSEROH