PL

THETA Doradztwo Techniczne to profesjonalna firma z segmentu specjalistycznego doradztwa B2B. Od ponad 15 lat zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do wprowadzania do obrotu produktów chemicznych (m.in. w obszarze REACH/MSDS/CLP, ADR/RID/IMDG/IATA, biocydów, kosmetyków, itp.). Działamy na obszarze Polski, Wspólnoty Europejskiej i rynkach pozaunijnych.

business 01

 Rozwijając nowe obszary aktywności zatrudnimy osobę na stanowisko:

Doradca ds. certyfikacji

Numer referencyjny: CERT/281117/LOD

OPIS STANOWISKA
Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • współtworzenie i rozwój działu certyfikacji
  • opracowywanie dokumentacji i przygotowanie klientów do certyfikacji w niezależnych jednostkach certyfikujących
  • prowadzenie szkoleń i audytów u klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • współpracę merytoryczną z ekspertami wewnętrznymi firmy oraz zewnętrznymi podwykonawcami
  • zdobywanie nowych i utrzymywanie posiadanych uprawnień w zakresie związanym z pracą działu

WYMAGANIA

  • znajomość procesów technologicznych w branży kosmetycznej lub pokrewnych
  • praktyczną znajomość któregoś z systemów z niżej wymienionych branż (pisanie procedur i instrukcji):
     - IFS HPC i/lub
     - ISO 22716/GMP i/lub
     - ISO 9001
  • wykształcenie wyższe (chemia, biotechnologia, technologia chemiczna, farmacja lub pokrewne)
  • znajomość język angielskiego w mowie i piśmie w stopniu min. dobrym
  • dobra znajomość pakietu MS Office (excel, word, power point)
  • dokładność i cierpliwość, umiejętność pracy z dokumentami (także w jęz. obcych)
  • gotowość do nauki poprzez pracę oraz duży stopień samodzielności
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność pracy zespołowej i pracy pod presją czasu

mile widziane i preferowane będą dodatkowo umiejętności:

  • wiedza nt. wymagań prawnych związanych z wprowadzaniem do obrotu kosmetyków i/lub produktów chemicznych
  • potwierdzenie swoich kompetencji odpowiednimi certyfikatami/uprawnieniami

OFERUJEMY

  • etatowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w biurze THETA w Łodzi
  • wymagającą i satysfakcjonującą pracę niosącą dużo nowych wyzwań w ciekawej i niszowych dziedzinach
  • możliwość potwierdzenia swoich wysokich kompetencji zawodowych
  • pracę w dynamicznym, otwartym zespole specjalistów
  • intensywne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość doskonalenia umiejętności w kontakcie z różnymi firmami

WYMAGANE DOKUMENTY

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji
zgodnie z ustawą : Dz. U. Nr 133 poz. 833 z 29.08.1997 r.”

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.