THETA Doradztwo Techniczne

PL

THETA Doradztwo Techniczne to profesjonalna firma z segmentu specjalistycznego doradztwa B2B. Od ponad 15 lat zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do wprowadzania do obrotu produktów chemicznych (m.in. w obszarze REACH/MSDS/CLP, ADR/RID/IMDG/IATA, biocydów, kosmetyków, itp.). Działamy na obszarze Polski, Wspólnoty Europejskiej i rynkach pozaunijnych.

business 01

 Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Młodszy Specjalista do działu szkoleń

Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA
Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • organizację szkoleń i warsztatów prowadzonych przez firmę,
  • nadzór nad ofertami szkoleniowymi oraz procesem pozyskiwania klientów,
  • doradztwo w zakresie doboru szkoleń oraz prowadzenie korespondencji,
  • tworzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • weryfikację niemerytoryczną materiałów przygotowanych przez trenerów,
  • organizacyjno-techniczne przygotowanie szkoleń,
  • obsługę uczestników podczas szkoleń,
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych w zakresie działu,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych i dobrych relacji z Klientami,
  • współpraca z trenerami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz działami marketingu i administracji,
  • zastawienie i raportowanie wyników pracy.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe,
  • zaangażowanie, dokładność i cierpliwość, umiejętność pracy z ludźmi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu nad kilkoma projektami równocześnie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do nauki poprzez pracę,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

mile widziane i preferowane będą dodatkowo umiejętności:

  • doświadczenie w pracy przy organizacji szkoleń lub na podobnym stanowisku,
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • etatową pracę w pełnym wymiarze godzin wraz z systemem prowizji,
  • możliwości rozwoju poprzez szkolenia i nabywanie umiejętności zawodowych,
  • wymagającą i satysfakcjonującą pracę niosącą dużo nowych wyzwań w ciekawej i niszowej dziedzinie,
  • możliwość potwierdzenia swoich umiejętności zawodowych, językowych i intelektualnych,
  • współpracę z dynamicznym, otwartym zespole specjalistów i ekspertów z wielu niszowych dziedzin,
  • miłą, rodzinną atmosferę pracy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,

WYMAGANE DOKUMENTY

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest THETA Doradztwo Techniczne z siedzibą w Łodzi. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lista aktualności

Zadaj Pytanie

Zadaj nam pytanie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz przesłać pytanie, na które odpowiemy na Twój adres e-mail.